LemonSpa

Zabiegi na ciało

Zabiegi modelujące sylwetkę

Endermologia LPG®

Zabieg dedykowany jest tym, którzy chcą poprawić wygląd skóry, zredukować cellulit, ujędrnić skórę oraz wymodelować sylwetkę. Masaż jest bezbolesny i nieinwazyjny, a jednocześnie bardzo skuteczny.

Storz Medical

Storz Medical to urządzenie wykorzystujące tak zwaną falę
uderzeniową, czyli falę akustyczną o wysokiej energii, która redukuje tkankę tłuszczową na głębokości do 5 cm, w porównaniu do
pozostałych urządzeń. 

Kawitacja ultradźwiękowa

Efektem zabiegu jest nie tylko redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale także zniwelowanie „skórki pomarańczowej”,
wysmuklenie i ujędrnienie ciała oraz jego miejscowe wymodelowanie.

Elektrostymulacja mięśni

Czeka Cię ważna uroczystość?  W naszym salonie, pod okiem kosmetologa, dobierzemy zabieg szyty na miarę potrzeb Twojej skóry.

SPA

Masaż czekoladą

Czekolada wykorzystywana podczas masażu działa silnie odprężająco. Odpowiada przy tym  za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także zmniejszenie widoczność cellulitu.

Masaż świecą

Masaż świecą to klasyczny masaż relaksacyjny z wykorzystaniem specjalnej świecy do masażu. Ten zabieg jest w pełni bezpieczny dla skóry oraz niezwykle kojący dla
nerwów. 

Pozostałe zabiegi

Opalanie natryskowe

Zabieg opalający, który polega na rozpyleniu na powierzchni skóry kosmetyku w postaci delikatnej mgiełki.  Jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących natychmiastowej opalenizny.

Epilacja laserowa

Primelase Excellence hiszpańskiej marki Cocoon Medical to laser diodowy
o bardzo wysokiej mocy. Urządzenie posiada niezwykle skuteczną funkcję chłodzenia kontaktowego, która sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.